Tema Lara Hotel

Tema Lara Hotel

Antalya’nın en güzel ve en lüks semti olan Lara’da denize (falezlere) 125 m mesafede, Antalya Havaalanı’na 12 km, Uluslararası Fuar Alanı’na 10 km, Kale İçi’ne 5 km, Lara Plajları’na 3 km uzaklıkta olan "Tema Lara Hotel", Haziran 2011’de hizmete girmiştir.

Tüm ulaşım merkezlerine yürüme mesafesinde olan "Tema Lara Hotel", 30 oda 66 yataklıdır. 3 kata yayılmış odalarıyla mükemmel bir ambiyansa sahip "Tema Lara Hotel", konuklarının tüm gereksinimlerine yanıt verecek niteliktedir.

Güvenlik sistemlerini en üst düzeyde tutan "Tema Lara Hotel"in odalarındaki full ortopedik tek kişilik yataklar 90 X 200 cm, çift kişilik yataklar ise 180 X 200 cm boyutlarındadır. Tüm odalarda 9.000 BTU’luk A+ sınıf enerjili, ozon tabakasına zararsız 410 gazlı, uyku modlu, olağanüstü sessiz çalışan soğuk-sıcak özellikli split klima, 10 yerli 10 yabancı kanallı 22” (56 cm) LCD TV, Mini Bar, Şifreli Kasa, Mini Su Isıtıcısı, Duman Detektörü, İnternet ve Telefon bulunmaktadır.

Tüm odalardaki banyolarda, 90 X 90 cm, 6 mm temperli camlı yerden sıfır duş, hilton lavabo, hortumlu ve ısı kontrollü fön makinası, asma klozet, telefon ve sizler için özel dokutulmuş yüksek kaliteli havlular bulunmaktadır. Asansör ya da merdivenle odalara ulaşımı sağlayan koridorlar anti-bakteriyel halılarla kaplıdır. Oda kapıları dokunmatik kartlı sistem olup, oda numaraları dijital ekranlı ve odadan kontrollüdür. Kaset klimalı, projeksiyonlu ve 116 cm LCD TV’li 60 kişilik kapalı, 40 kişilik açık restaurantı bulunan "TEMA HOTELS LARA"in lobisinde de kaset klimalı geniş dinlenme alanı, 116 cm LCD TV ve dev ekranlı projeksiyon, 20 kişilik toplantı alanı bulunmaktadır.

Image Image
30
Oda
15
Personel
2
Restaurant
1
Havuz

Güçlü jeneratörüyle kesintisiz enerjiye sahip olan " Tema Lara Hotelin yaklaşık yarı olimpik özellikteki çocuk havuzlu açık havuzu, bölgenin en büyük havuzu olup, tam otomatik ilaçlama ve filitreleme sistemlidir. El değmeden dozaj pompalarıyla bilgisayar kontrolüyle ilaçlanan havuz, yine tam otomatik "robot"la temizlenmektedir. Havuz alanındaki bar, tüm yiyecek ve içecek ihtiyaçlarınızı karşılayacak niteliktedir. Havuz alanında yer alan Mini Clup’te çocuklarınız eğlenirken, ihtiyaçlarınızı Mini Shop’dan karşılayabilirsiniz. Havuz başında canlı müzik eşliğinde 200 kişiye ister kokteyl ister yemekli davet verebilirsiniz.

» OTELİMİZ YILIN 12 AYI MÜŞTERİLERİNE HİZMET VERMEKTEDİR.x

» OTELİMİZ ODA+KAHVALTI (açık büfe) SİSTEMİYLE ÇALIŞMAKTADIR.

 • Biri 20, diğeri 60 kişilik projeksiyonlu kapalı toplantı alanı.
 • Biri 40 kişilik açık kokteyl alanı.
 • Havuz başında 200 kişiye kadar davet verebileceğiniz dev ekran projeksiyonlu ve canlı müzik sahneli alan.
 • 6 saniyede devreye giren jeneratör.
 • 5 kişilik asansör.
 • Çocuklarınız için Mini Clup.
 • A la carte restaurant.
 • Açık çocuk havuzu.
 • Yarı olimpik özellikte bilgisayar kontrollü açık yüzme havuzu.
 • Her alanda şifresiz internet.
 • Lobide kullanımınız için bilgisayar.
 • İhtiyaçlarınız için mini shop.

Tema Lara Hotel & Apart, Antalya Lara bölgesinde 2019 itibari ile hizmet vermeye başlamıştır.